Belevenis van Hero

Hallo hier ben ik weer, ik ben net 6 maanden oud. Wat heb ik weer veel meegemaakt afgelopen tijd. Ik ben enorm gegroeid en heel sterk geworden. Ik mag nog steeds overal mee naar toe. En heb al veel hondenvriendjes in de buurt gemaakt. Ik mag elke dag los lopen in het honden losloopgebied. Daar is een wadi en die was super leuk afgelopen weken met al die regen. Heerlijk, ik spring dan als een konijntje door de wadi. Heerlijk dat opspattende water! Af en toe vind ik een muizen holletje en daar past mijn snuit volledig in! Mijn oren doen het niet zo goed als ik rond ren. Vrouwtje kan dan roepen wat ze wil, maar ik ben veelste druk met al die geuren en andere geweldige dingen. Ik ben ook voor het eerst naar een goede trimmer/plukker geweest. Hij vond dat ik het heel goed deed en het vrouwtje vindt mij nu de allermooiste Schnauzer jongen die er is πŸ˜‰ En laat mij heel trots uit. Ik ben nog een dagje mee geweest naar Brussel, maar was wel misselijk van die autorit.Β  Ik heb het Atomium gezien en bij het Militair Ziekenhuis was zo’n gaaf bos! Heerlijk kunnen ravotten!

Ik ben ook mee geweest op vakantie, het vrouwtje vond mij echt nog te jong om naar het pension te gaan. Ik vond het geweldig op de camping in de Dordogne, Frankrijk. Ik heb daar ook mijn blaf en grom gevonden en echt leren waken. Elke tent die nieuw op de staanplaats kwam blafte ik even aan. Zodat ze wel weten dat ik de baas ben over die campingstraat. Naar kindjes blaf ik niet hoor, die vind ik zo leuk. Ik ben goed in pingpongen en dan in de weg lopen zodat de baasjes over mij heen struikelen. Ook vind ik het heerlijk als ze gaan uiteten, dat ruikt allemaal zo lekker. Ik probeer ook mee te doen als de baasjes een puzzel maken of een spelletje doen. Ik kan al heel goed bij de tafel dan. Ik vond de vakantie heel fijn, overdag wel wat warm, maar s nachts heerlijk koel.Β Ik heb inmiddels mijn puppycursus voltooid en een echt diploma behaald. Alleen vraagt vrouwtje zich sinds een paar weken af of mijn oren nog werken……nou die heb ik wel hoor, alleen gebruik ik ze natuurlijk wanneer het mij uitkomt. Ik heb gehoord dat ze in september met mij naar de vervolgcursus wil. Ik heb er nu al zin in!

Lieve poot van Hero

14.548 gedachten over “Belevenis van Hero

  1. Π’ Π΄Π°Π½Π½ΠΎΠΉ ΠΎΠ±Π·ΠΎΡ€Π½ΠΎΠΉ ΡΡ‚Π°Ρ‚ΡŒΠ΅ прСдставлСны ΠΈΠ½Ρ‚Ρ€ΠΈΠ³ΡƒΡŽΡ‰ΠΈΠ΅ Ρ„Π°ΠΊΡ‚Ρ‹, ΠΊΠΎΡ‚ΠΎΡ€Ρ‹Π΅ Π½Π΅ оставят вас Ρ€Π°Π²Π½ΠΎΠ΄ΡƒΡˆΠ½Ρ‹ΠΌΠΈ. ΠœΡ‹ ΠΊΡ€ΠΈΡ‚ΠΈΠΊΡƒΠ΅ΠΌ ΠΈ Π°Π½Π°Π»ΠΈΠ·ΠΈΡ€ΡƒΠ΅ΠΌ события, ΠΊΠΎΡ‚ΠΎΡ€Ρ‹Π΅ ΠΈΠ·ΠΌΠ΅Π½ΠΈΠ»ΠΈ нашС восприятиС ΠΌΠΈΡ€Π°. Π£Π·Π½Π°ΠΉΡ‚Π΅, Ρ‡Ρ‚ΠΎ стоит Π·Π° Π½ΠΎΠ²Ρ‹ΠΌΠΈ открытиями ΠΈ ΠΊΠ°ΠΊ ΠΎΠ½ΠΈ ΠΌΠΎΠ³ΡƒΡ‚ ΠΈΠ·ΠΌΠ΅Π½ΠΈΡ‚ΡŒ вашС восприятиС Ρ€Π΅Π°Π»ΡŒΠ½ΠΎΡΡ‚ΠΈ.
    ΠŸΡ€ΠΎΠ²Π΅Ρ€Π΅Π½Π½Ρ‹Π΅ ΠΌΠ΅Ρ‚ΠΎΠ΄Ρ‹ β€” ΡƒΠ·Π½Π°ΠΉ сСйчас – вывСсти ΠΈΠ· запоя Ρ†Π΅Π½Π°

  2. Π­Ρ‚Π° Ρ€Π°Π·ΡŠΡΡΠ½ΠΈΡ‚Π΅Π»ΡŒΠ½Π°Ρ ΡΡ‚Π°Ρ‚ΡŒΡ содСрТит простыС ΠΈ доступныС Ρ€Π°Π·ΡŠΡΡΠ½Π΅Π½ΠΈΡ ΠΏΠΎ Π°ΠΊΡ‚ΡƒΠ°Π»ΡŒΠ½Ρ‹ΠΌ вопросам. ΠœΡ‹ стрСмимся ΡΠ΄Π΅Π»Π°Ρ‚ΡŒ ΠΈΠ½Ρ„ΠΎΡ€ΠΌΠ°Ρ†ΠΈΡŽ понятной для ΡˆΠΈΡ€ΠΎΠΊΠΎΠΉ Π°ΡƒΠ΄ΠΈΡ‚ΠΎΡ€ΠΈΠΈ, Ρ‡Ρ‚ΠΎΠ±Ρ‹ ΠΊΠ°ΠΆΠ΄Ρ‹ΠΉ ΠΌΠΎΠ³ Ρ€Π°Π·ΠΎΠ±Ρ€Π°Ρ‚ΡŒΡΡ Π² ΠΏΡ€Π΅Π΄ΠΌΠ΅Ρ‚Π΅ ΠΈ ΠΈΠ·Π²Π»Π΅Ρ‡ΡŒ ΠΈΠ· Π½Π΅Π³ΠΎ максимум ΠΏΠΎΠ»ΡŒΠ·Ρ‹.
    Π—Π°Ρ…ΠΎΠ΄ΠΈ β€” Ρ‚Π°ΠΌ интСрСсно – Π½Π°Ρ€ΠΊΠΎΠ»ΠΎΠ³ Π½Π° Π΄ΠΎΠΌ Π²Ρ‹Π²ΠΎΠ΄ ΠΈΠ· запоя Π½Π° Π΄ΠΎΠΌΡƒ

  3. Π­Ρ‚Π° ΡΡ‚Π°Ρ‚ΡŒΡ ΠΏΠΎΠ³Ρ€ΡƒΠΆΠ°Π΅Ρ‚ вас Π² ΡƒΠ²Π»Π΅ΠΊΠ°Ρ‚Π΅Π»ΡŒΠ½Ρ‹ΠΉ ΠΌΠΈΡ€ Π·Π½Π°Π½ΠΈΠΉ, Π³Π΄Π΅ ΠΊΠ°ΠΆΠ΄Ρ‹ΠΉ Ρ„Π°ΠΊΡ‚ становится ΠΎΡ‚ΠΊΡ€Ρ‹Ρ‚ΠΈΠ΅ΠΌ. ΠœΡ‹ расскаТСм ΠΎ ΠΊΠ»ΡŽΡ‡Π΅Π²Ρ‹Ρ… историчСских ΠΏΠΎΠ²ΠΎΡ€ΠΎΡ‚Π½Ρ‹Ρ… ΠΌΠΎΠΌΠ΅Π½Ρ‚Π°Ρ… ΠΈ Π½Π°ΡƒΡ‡Π½Ρ‹Ρ… ΠΏΡ€ΠΎΡ€Ρ‹Π²Π°Ρ…, ΠΊΠΎΡ‚ΠΎΡ€Ρ‹Π΅ ΠΈΠ·ΠΌΠ΅Π½ΠΈΠ»ΠΈ Ρ…ΠΎΠ΄ Ρ†ΠΈΠ²ΠΈΠ»ΠΈΠ·Π°Ρ†ΠΈΠΈ. ΠŸΠΎΠΉΠΌΠΈΡ‚Π΅, ΠΊΠ°ΠΊ ΠΏΡ€ΠΎΡˆΠ»ΠΎΠ΅ Ρ„ΠΎΡ€ΠΌΠΈΡ€ΡƒΠ΅Ρ‚ настоящСС ΠΈ ΠΊΠ°ΠΊ Π΅Π³ΠΎ ΡƒΡ€ΠΎΠΊΠΈ ΠΌΠΎΠ³ΡƒΡ‚ ΠΏΠΎΠΌΠΎΡ‡ΡŒ Π½Π°ΠΌ ΡΡ‚Ρ€ΠΎΠΈΡ‚ΡŒ Π±ΡƒΠ΄ΡƒΡ‰Π΅Π΅.
    ΠŸΠΎΠ΄Ρ€ΠΎΠ±Π½ΠΎΡΡ‚ΠΈ ΠΏΠΎ ссылкС – Π²Ρ‹Π²Π΅Π΄Π΅Π½ΠΈΠ΅ ΠΈΠ· запоя Π² Π²ΠΎΡ€ΠΎΠ½Π΅ΠΆΠ΅

  4. созданиС ΠΈ ΠΏΡ€ΠΎΠ΄Π²ΠΈΠΆΠ΅Π½ΠΈΠ΅ сайтов сотрудничСство ΠΏΠ°Ρ€Ρ‚Π½Π΅Ρ€Π°ΠΌ Π°Π³Π΅Π½Ρ‚ созданиС ΠΈ ΠΏΡ€ΠΎΠ΄Π²ΠΈΠΆΠ΅Π½ΠΈΠ΅ сайтов сотрудничСство ΠΏΠ°Ρ€Ρ‚Π½Π΅Ρ€Π°ΠΌ Π°Π³Π΅Π½Ρ‚

  5. Π­Ρ‚Π° ΡΡ‚Π°Ρ‚ΡŒΡ для ознакомлСния ΠΏΡ€Π΅Π΄Π»Π°Π³Π°Π΅Ρ‚ читатСлям ΠΎΠ±Ρ‰Π΅Π΅ прСдставлСниС ΠΎΠ± Π°ΠΊΡ‚ΡƒΠ°Π»ΡŒΠ½ΠΎΠΉ Ρ‚Π΅ΠΌΠ΅. ΠœΡ‹ стрСмимся ΠΏΡ€Π΅Π΄ΡΡ‚Π°Π²ΠΈΡ‚ΡŒ ΠΊΠ»ΡŽΡ‡Π΅Π²Ρ‹Π΅ Ρ„Π°ΠΊΡ‚Ρ‹ ΠΈ ΠΈΠ΄Π΅ΠΈ, ΠΊΠΎΡ‚ΠΎΡ€Ρ‹Π΅ ΠΏΠΎΠΌΠΎΠ³ΡƒΡ‚ читатСлям ΠΏΠΎΠ»ΡƒΡ‡ΠΈΡ‚ΡŒ прСдставлСниС ΠΎ ΠΏΡ€Π΅Π΄ΠΌΠ΅Ρ‚Π΅ ΠΈ Ρ€Π΅ΡˆΠΈΡ‚ΡŒ, стоит Π»ΠΈ ΡƒΠ³Π»ΡƒΠ±Π»ΡΡ‚ΡŒΡΡ Π² ΠΈΠ·ΡƒΡ‡Π΅Π½ΠΈΠ΅.
    Всё, Ρ‡Ρ‚ΠΎ Π½ΡƒΠΆΠ½ΠΎ Π·Π½Π°Ρ‚ΡŒ – ΠΊΠ°ΠΏΠ΅Π»ΡŒΠ½ΠΈΡ†Π° ΠΎΡ‚ ΠΏΠΎΡ…ΠΌΠ΅Π»ΡŒΡ Ρ†Π΅Π½Π°

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.