Belevenis van Hero

Hallo hier ben ik weer, ik ben net 6 maanden oud. Wat heb ik weer veel meegemaakt afgelopen tijd. Ik ben enorm gegroeid en heel sterk geworden. Ik mag nog steeds overal mee naar toe. En heb al veel hondenvriendjes in de buurt gemaakt. Ik mag elke dag los lopen in het honden losloopgebied. Daar is een wadi en die was super leuk afgelopen weken met al die regen. Heerlijk, ik spring dan als een konijntje door de wadi. Heerlijk dat opspattende water! Af en toe vind ik een muizen holletje en daar past mijn snuit volledig in! Mijn oren doen het niet zo goed als ik rond ren. Vrouwtje kan dan roepen wat ze wil, maar ik ben veelste druk met al die geuren en andere geweldige dingen. Ik ben ook voor het eerst naar een goede trimmer/plukker geweest. Hij vond dat ik het heel goed deed en het vrouwtje vindt mij nu de allermooiste Schnauzer jongen die er is πŸ˜‰ En laat mij heel trots uit. Ik ben nog een dagje mee geweest naar Brussel, maar was wel misselijk van die autorit.Β  Ik heb het Atomium gezien en bij het Militair Ziekenhuis was zo’n gaaf bos! Heerlijk kunnen ravotten!

Ik ben ook mee geweest op vakantie, het vrouwtje vond mij echt nog te jong om naar het pension te gaan. Ik vond het geweldig op de camping in de Dordogne, Frankrijk. Ik heb daar ook mijn blaf en grom gevonden en echt leren waken. Elke tent die nieuw op de staanplaats kwam blafte ik even aan. Zodat ze wel weten dat ik de baas ben over die campingstraat. Naar kindjes blaf ik niet hoor, die vind ik zo leuk. Ik ben goed in pingpongen en dan in de weg lopen zodat de baasjes over mij heen struikelen. Ook vind ik het heerlijk als ze gaan uiteten, dat ruikt allemaal zo lekker. Ik probeer ook mee te doen als de baasjes een puzzel maken of een spelletje doen. Ik kan al heel goed bij de tafel dan. Ik vond de vakantie heel fijn, overdag wel wat warm, maar s nachts heerlijk koel.Β Ik heb inmiddels mijn puppycursus voltooid en een echt diploma behaald. Alleen vraagt vrouwtje zich sinds een paar weken af of mijn oren nog werken……nou die heb ik wel hoor, alleen gebruik ik ze natuurlijk wanneer het mij uitkomt. Ik heb gehoord dat ze in september met mij naar de vervolgcursus wil. Ik heb er nu al zin in!

Lieve poot van Hero

52.912 gedachten over “Belevenis van Hero

  1. Π’ этой ΡΡ‚Π°Ρ‚ΡŒΠ΅ Ρ€Π°ΡΡΠΌΠ°Ρ‚Ρ€ΠΈΠ²Π°ΡŽΡ‚ΡΡ Π°ΠΊΡ‚ΡƒΠ°Π»ΡŒΠ½Ρ‹Π΅ вопросы, связанныС с Ρ€Π°Π·Π²ΠΈΡ‚ΠΈΠ΅ΠΌ мСдицинской Π½Π°ΡƒΠΊΠΈ ΠΈ Π΅Ρ‘ Π²Π½Π΅Π΄Ρ€Π΅Π½ΠΈΠ΅ΠΌ Π² ΠΏΠΎΠ²ΡΠ΅Π΄Π½Π΅Π²Π½ΡƒΡŽ ΠΏΡ€Π°ΠΊΡ‚ΠΈΠΊΡƒ. ОсобоС Π²Π½ΠΈΠΌΠ°Π½ΠΈΠ΅ ΡƒΠ΄Π΅Π»Π΅Π½ΠΎ вопросам ΠΏΡ€ΠΎΡ„ΠΈΠ»Π°ΠΊΡ‚ΠΈΠΊΠΈ, Ρ€Π°Π½Π½Π΅ΠΉ диагностики ΠΈ использованию Ρ‚Π΅Ρ…Π½ΠΎΠ»ΠΎΠ³ΠΈΠΉ для ΡƒΠ»ΡƒΡ‡ΡˆΠ΅Π½ΠΈΡ Π·Π΄ΠΎΡ€ΠΎΠ²ΡŒΡ Ρ‡Π΅Π»ΠΎΠ²Π΅ΠΊΠ°.
    ΠŸΠΎΡΠΌΠΎΡ‚Ρ€Π΅Ρ‚ΡŒ подробности – ΠΊΠΎΠ΄ΠΈΡ€ΠΎΠ²Π°Π½ΠΈΡŽ ΠΎΡ‚ Π°Π»ΠΊΠΎΠ³ΠΎΠ»ΠΈΠ·ΠΌΠ° Π² ΠœΡƒΡ€ΠΌΠ°Π½ΡΠΊΠ΅

  2. Π’ Π΄Π°Π½Π½ΠΎΠΉ ΡΡ‚Π°Ρ‚ΡŒΠ΅ ΠΌΡ‹ ΠΏΠΎΠ³ΠΎΠ²ΠΎΡ€ΠΈΠΌ ΠΎ Π±ΡƒΠ΄ΡƒΡ‰Π΅ΠΌ ΠΌΠ΅Π΄ΠΈΡ†ΠΈΠ½Ρ‹, акцСнтируя Π²Π½ΠΈΠΌΠ°Π½ΠΈΠ΅ Π½Π° ΠΏΡ€ΠΎΡ€Ρ‹Π²Π½Ρ‹Ρ… Ρ€Π°Π·Ρ€Π°Π±ΠΎΡ‚ΠΊΠ°Ρ… ΠΈ ΠΈΡ… ΠΏΠΎΡ‚Π΅Π½Ρ†ΠΈΠ°Π»Π΅. Π§ΠΈΡ‚Π°Ρ‚Π΅Π»ΡŒ ΡƒΠ·Π½Π°Π΅Ρ‚ ΠΎ Π½ΠΎΠ²Ρ‹Ρ… ΠΏΠΎΠ΄Ρ…ΠΎΠ΄Π°Ρ… ΠΊ Π»Π΅Ρ‡Π΅Π½ΠΈΡŽ, Ρ€ΠΎΠ»ΠΈ искусствСнного ΠΈΠ½Ρ‚Π΅Π»Π»Π΅ΠΊΡ‚Π° ΠΈ возмоТностях пСрсонализированной ΠΌΠ΅Π΄ΠΈΡ†ΠΈΠ½Ρ‹.
    Π’Ρ‹ΡΡΠ½ΠΈΡ‚ΡŒ большС – Π’Ρ‹Π²ΠΎΠ΄ ΠΈΠ· запоя Π°Π½ΠΎΠ½ΠΈΠΌΠ½ΠΎ Π² МосквС

  3. Π­Ρ‚Π° ΡΡ‚Π°Ρ‚ΡŒΡ ΠΏΠΎΠ΄Ρ€ΠΎΠ±Π½ΠΎ расскаТСт ΠΎ процСссС выздоровлСния, ΠΊΠΎΡ‚ΠΎΡ€Ρ‹ΠΉ Π²ΠΊΠ»ΡŽΡ‡Π°Π΅Ρ‚ Π² сСбя ΡΠΌΠΎΡ†ΠΈΠΎΠ½Π°Π»ΡŒΠ½ΡƒΡŽ, Ρ„ΠΈΠ·ΠΈΡ‡Π΅ΡΠΊΡƒΡŽ ΠΈ ΠΏΡΠΈΡ…ΠΎΠ»ΠΎΠ³ΠΈΡ‡Π΅ΡΠΊΡƒΡŽ Ρ€Π΅Π°Π±ΠΈΠ»ΠΈΡ‚Π°Ρ†ΠΈΡŽ. ΠœΡ‹ обсуТдаСм Π·Π½Π°Ρ‡ΠΈΠΌΠΎΡΡ‚ΡŒ ΠΏΠΎΠ΄Π΄Π΅Ρ€ΠΆΠΊΠΈ ΠΈ Π½Π°Π»ΠΈΡ‡ΠΈΠ΅ ΠΏΡ€ΠΎΡ„Π΅ΡΡΠΈΠΎΠ½Π°Π»ΡŒΠ½Ρ‹Ρ… ΠΏΡ€ΠΎΠ³Ρ€Π°ΠΌΠΌ. Π§ΠΈΡ‚Π°Ρ‚Π΅Π»ΠΈ ΡƒΠ·Π½Π°ΡŽΡ‚, ΠΊΠ°ΠΊ ΡΡ‚Ρ€ΠΎΠΈΡ‚ΡŒ Π½ΠΎΠ²ΡƒΡŽ Тизнь ΠΈ Π½Π΅ Π²ΠΎΠ·Π²Ρ€Π°Ρ‰Π°Ρ‚ΡŒΡΡ ΠΊ старым ΠΏΡ€ΠΈΠ²Ρ‹Ρ‡ΠΊΠ°ΠΌ.
    Π Π°Π·ΠΎΠ±Ρ€Π°Ρ‚ΡŒΡΡ Π»ΡƒΡ‡ΡˆΠ΅ – Π»Π΅Ρ‡Π΅Π½ΠΈΠΈ Π½Π°Ρ€ΠΊΠΎΠΌΠ°Π½ΠΈΠΈ Π² МосквС

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.